Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
    Byle jakość to właśnie wizytówka Żuka. Ukraińskie trolejbusy, rozpadająca się Filaretów po ,,remoncie'', sieć trolejbusowa zbudowana bez jakiegokolwiek pomysłu na jej realne wykorzystanie. Stadion do niczego nie potrzebny i ostatni przewał z siedzibą dla urzędników - lepiej wybudować stadion niżeli biurowiec, który po 3 latach wynajmu by się zwrócił. Do tego przewały na linii ZTM-MPK-MKK, spółki miejskie to bankruty. Niestety nie oceniam dobrze Żuka, jak dla mnie marionetka w rekach po. Acz głosu na sektę smoleńską też nie oddam.  
Wróć do szkoły, żeby ci oddali pieniądze bo rozumu cię nie nauczyli nic a nic. Lepsza sekta smoleńska niż sekta przechrztów u władzy, która od siedmiu lat nic nie robi tylko grabi Polskę i Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby jak najszybciej ta platforma zatoneła z tymi wszystkimi owadami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo i Sprawiedliwość to jedyna alternatywa dla Polski trzeba pokazać Ruskim gdzie ich miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróć do szkoły, żeby ci oddali pieniądze bo rozumu cię nie nauczyli nic a nic. Lepsza sekta smoleńska niż sekta przechrztów u władzy, która od siedmiu lat nic nie robi tylko grabi Polskę i Polaków.
  A może jakieś konkrety, bo jak na razie na moje argumenty odpowiadasz niczym zadufany w sobie bufon. Niestety widzę iż nie dojdziemy do konsensusu, bo tylko potrafisz rzucać i obrażać innych jak typowy przedstawiciel kościoła - na zasadzie nie wyznajesz naszych poglądów trzeba ciebie unicestwić. A do szkoły pójdź ty, bo ogłady i kultury tobie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo i Sprawiedliwość to jedyna alternatywa dla Polski trzeba pokazać Ruskim gdzie ich miejsce.
  a co ty tu robisz? smoleńska sekta ma jutro zjazd w Toruniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba ich wszystkich rozliczyć tak jak i pozostałych komuszków, PIS w końcu na jesieni przejmie całą władzę w regionie :)
no i co im zrobi?  tak samo co zrobia PIS ?  mysl cymbale albo przestan meczyc komputer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byle jakość jeśli już była wizytówką poprzedników Żuka, ten stawia to miasto na nogi pisowski propagandzisto
faktycznie  o ile pamiętam wasilewski był poprzednikiem, a żuk był wice prezydentem także te kilka lat straconych to wina tych dwóch panów ze wskazaniem na wasilewskiego  nie jestem pisowskim propagandzistą wypraszam sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie to smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mucha, ty się zajmij słuchaniem koncertów madonny, bo na tym i na trwonieniu publicznych pieniędzy, znasz się najlepiej!! precz z po!! niech rozwożą gnój na polach!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę z tej muchy. Ta baba potrafi sp.......ć wszystko, łącznie ze swoją rodziną. Mam więc nadzieję, że dzięki niej, z Żukiem będzie tak jak z Kamińskim podczas ostatnich wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walerka Suchodupcowa PO sukcesach w warszafce ( marnie kręciła tyłkiem przy szefach UEFA ) POwraca do Lublina i znów narobi smrodu. Gonić prowincjuszkę na Mazowsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem pojawienie się Muchy w wyborach, jako osoby funkcyjnej przy sztabie wyborczym jest dosyć poważnym strzałem w stopę. Dlaczego ? Podczas wyborów do sejmu, delikatnie mówiąc, wykiwała wyborców, zaraz po uzyskaniu mandatu, siup do Warszawy i tyle ją widzieli w Lublinie, jakoś nie słyszałem, żeby cokolwiek przysłużyła się miastu jako osoba piastująca funkcję ministra w resorcie sportu. Chociaż już dawno opuściłem Lublin, to zachowałem sentyment do tego miasta i śledzę jego losy. No i przez ten cały okres, kiedy Pani Mucha miała możliwości, żeby cokolwiek dać swoim wyborcom, nie zauważyłem z jej strony jakiegoś lobbingu na rzecz Polski wschodniej
Mucha będąc Ministrem zapewniła 40 mln na basen olimpijski. Dajcie je juz spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni ruch przekręta Żuka.Na łysinie siadła mu Mucha ,oznacza to przegraną.Czas aby hazardziści i wszyscy partyjni poszli w niepamięć.za kilka dni ogłolsimy powstanie ruchu ludzi nie związanych z partiami ,a przez nie pokrzywdzonych.Trzeba doprowoadzić do odsunięcia od wszelkich stanowisk złodziei.Młodziez i emeryci musza się obudzić ,bo zostali podwójnie skrzywdzeni.!!!Bądzcie gotowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwiekszy dzisiaj obciach? Startować pod szyldem PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już jest koniec POjebow,gumofilców i wszelkiej maści innych tuskojebów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...